Про компанію

З усіх питань телефонуйте (адміністрація):

+380963424570 (Наталя Олексіївна, керівник)

druzhnya2@ukr.net

+38067 340 69 98 (засновник, власник)

 

Доставка: по м. Львів при замовлення від 300 грн безкоштовна.

Мінімальне замовлення: 250 грн.

 

Компанія avocado orgainc food розпочала свою діяльність в березні 2019 р. Маємо заклади здорового харчування у м. Львів в наступних локаціях:

 1. ТРЦ Victoria Gardens (вул. Кульпарківська, 226А);
 2. СТРЦ Spartak (вул. Мазепи, 1Б);
 3. Центр (вул. Староєврейська, 37).

Нашою метою є створення можливості отримати належний сервіс у сфері здорового харчування.

Здорове харчування — це харчування, яке забезпечує ріст, нормальний розвиток і життєдіяльність людини, що сприяє зміцненню його здоров'я та профілактиці захворювань. Дотримання правил здорового харчування в поєднанні з регулярними фізичними вправами скорочує ризик хронічних захворювань і розладів, таких як ожиріння, серцево-судинні захворювання, діабет, підвищений тиск і рак.

Зрозуміло, склад ідеального раціону людини залежить від роду діяльності, способу життя і місця проживання, проте існують більш або менш універсальні поради, розробляються закладами охорони здоров'я організаціями:

 1. Уважно стежте за калорійністю продуктів і масою тіла. Так Державний науково-дослідний центр профілактичної медицини (ГНИЦПМ) рекомендує зниження надмірної ваги при показнику Індексу маси тіла більше, ніж 27 кг/м.
 2. Обмежуйте отримання енергії з жирів. Насичені жири (тваринні, тверді рослинні жири) - повинні складати 1/3 споживаних жирів, решта 2/3 жирів повинні бути м'якими, рідкими жирами. При вживанні молока і молочних продуктів, слід віддавати перевагу продуктам із зниженою жирністю. Намагайтеся не вживати їжу, що містить транс-жирні кислоти.
 3. Прагніть до збільшення частки фруктів, овочів, цільних зерен, бобів і горіхів в щоденному раціоні. Саме з цієї їжі слід одержувати 50-60 % всієї енергії.
 4. Приблизно третина хліба, круп, борошна в раціоні повинні складати продукти, збагачені мікронутрієнтами.
 5. Обмежуйте вживання простих вуглеводів (цукру, меду, солодких газованих напоїв) - не більше 30-40 г на добу.
 6. Намагайтесь забезпечити організм вітамінами у фізіологічних кількостях, включаючи антиоксиданти (вітаміни А, С, Е), фолієвою кислотою. У випадку, якщо ваш раціон не включає достатню кількість вітамінів з їжі, можна періодично приймати полівітаміни та додатково вітамін D.
 7. Їжте тільки тоді, коли ви голодні.
 8. Їжте тільки тоді, коли ви спокійні і розслаблені.

 З допомогою страв нашого закладу Вам буде значно легше дотримуватись всіх цих порад.